Poniżej mamy listę 10 promocji. Nie są to jednak wszystkie atrakcyjne oferty jakie obejmuje system sprzedaży. Sprawdź też ceny innych połączeń, rezerwacja tam i z powrotem też zwykle pozwala zaoszczędzić koszty.


Hamburg od 175 PLN
Promocyjna cena dla połączeń autokarowych z Polski do Niemiec , po paru kliknięciach kupisz bilet relacji Wrocław - Hamburg. Kup bilet.

Budapeszt od 70 PLN
Już za 70 PLN możesz kupować bilety autokarowe Polska - Węgry, z Krakowa do Budapesztu. Zatańcz czardasza i wypij dobre węgierskie wino. A potem wracaj naszymi autobusami do kraju i wszystko nam opowiedz.

Berno od 220 PLN
Skorzystaj z promocji i kup bilet z Polski do Szwajcarii już od 220 PLN. Bilety autokarowe z Katowic do Berna w promocji. W Szwajcarii nawet latem znajdziesz trochę śniegu. Zimą tym bardziej nie będziesz zawiedziony. Piękna przyroda gwarantuje dobre wrażenia.

Paryż od 238 PLN
Już nawet za 238 PLN możesz kupić bilet na podróż Polska Francja. Sprawdź koniecznie linie Poznań - Paryż. Odwiedź miasto artystów, rewolucji i pięknej architektury. Paryż jest szczególnie urokliwy... zawsze :). W tej samej cenie i terminie możesz wyjechać także między innymi z Białegostoku, Torunia, Bydgoszczy, Gniezna, Warszawy czy Konina. Poszukaj wnikliwie i oszczędzaj pieniądze na piękne wakacje we Francji.

Kijów od 234 PLN
Promocja na bilety autokarowe z Warszawy do Kijowa. Autobus Polska - Ukraina. Gorąca linia łącząca stolice.

Rzym od 245 PLN
Polska - Italia. Zarezerwuj bilet autobusowy na kierunku Katowice - Rzym w rewelacyjnej cenie. Koniecznie musisz odwiedzić Wieczne Miasto - krainę antyków, tysięcy skuterów i rewelacyjnej kuchni włoskiej. Miasto nasączone historią. Nawet poniżej 245 PLN może kosztować Cię bilet w tym terminie także z miast:Mysłowice, Tychy, Bielsko-Biała i Cieszyn. Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.

Wiedeń od 110 PLN
Bilety autobusowe do Austrii na trasie Kraków - Wiedeń już za niewielką kwotę. Skorzystaj z promocji i pojedź jedną z naszych linii autokarowych do krainy walca, przepięknych gór i niepowtarzalnej architektury.

Wenecja od 239 PLN
Podróż autobusem z Krakowa do Wenecji już za 205 PLN. To wielka okazja aby zwiedzić miasto na wodzie, centrum karnawału i popływać gondolą.

Warszawa od 59 GBP
Autobus Londyn - Warszawa w cenie już od 59 GBP. Obserwuj ceny i upoluj dla siebie tańszy bilet na autokar z Wielkiej Brytanii do Polski. Pamiętaj w Polsce ogórki kiszone smakują najlepiej :)

Lwów od 85 PLN
Autokary Lublin - Lwów. Kup bilet autokarowy na połączenie między pięknymi miastami o wspaniałej historii. Już od 80 PLN powiew historii z miasta pogranicza kultur. Do Lwowa autobusem dojedziesz także z innych miast - oglądnij rozkład jazdy. Pozdrów Ukrainę!

WALUTY i PŁATNOŚCI

Należy pamiętać, że wybierając w wyszukiwarce, połączenie pomiędzy konkretnymi miastami w Europie możemy osiągnąć różną ilość linii autokarowych wybierając różne waluty. Do wyboru mamy trzy waluty PLN (polski złoty jako waluta podstawowa), EUR (Euro stosowane w większości krajów Unii), oraz GBP (Funt brytyjski).Wielu przewoźników udostępnia płatności we wszystkich tych walutach, ale są też tacy, którzy preferują płatności jedynie w PLN lub EUR.

System rezerwacji biletów euroTICKET umożliwia płatność za rezerwację za pomocą karty kredytowej w wypadku wyboru dowolnej waluty z dostępnych. Jest to najszybsza metoda uregulowania należności za przejazd. W wypadku waluty PLN jest również możliwość skorzystania z modułów płatności szeregu polskich banków jak i za pośrednictwem typowego przelewu bankowego "na konto". Trzeba pamiętać jednak, że konwencjonalny przelew bankowy jest realizowany stosunkowo długo i a sesje bankowe nie odbywają się w dni wolne od pracy i świeta państwowe.

Moduł płatności i sam proces płacenia za bilety autobusowe odbywa się fizycznie poza naszą stroną internetową, a przesyłane dane są zabezpieczone wysoce szyfrowanym algorytmem w ramach protokołu https.

Żadne dane autoryzacyjne kart kredytowych nie są uwidaczniane, przechowywane czy obrabiane w systemie euroTICKET, a obsługa systemu nie ma do nich żadnego dostępu.