2018-12-12Promocja na bilety autokarowe, Paryż od 238 PLN .Euro-TICKET -sprzedaż biletów autobusowych

Bilety autobusowe » Promocje

Paryż od 238 PLN .

Już nawet za 238 PLN możesz kupić bilet na podróż Polska Francja. Sprawdź koniecznie linie Poznań - Paryż. Odwiedź miasto artystów, rewolucji i pięknej architektury. Paryż jest szczególnie urokliwy... zawsze :). W tej samej cenie i terminie możesz wyjechać także między innymi z Białegostoku, Torunia, Bydgoszczy, Gniezna, Warszawy czy Konina. Poszukaj wnikliwie i oszczędzaj pieniądze na piękne wakacje we Francji.

WALUTY i PŁATNOŚCI

Należy pamiętać, że wybierając w wyszukiwarce, połączenie pomiędzy konkretnymi miastami w Europie możemy osiągnąć różną ilość linii autokarowych wybierając różne waluty. Do wyboru mamy trzy waluty PLN (polski złoty jako waluta podstawowa), EUR (Euro stosowane w większości krajów Unii), oraz GBP (Funt brytyjski).Wielu przewoźników udostępnia płatności we wszystkich tych walutach, ale są też tacy, którzy preferują płatności jedynie w PLN lub EUR.

System rezerwacji biletów euroTICKET umożliwia płatność za rezerwację za pomocą karty kredytowej w wypadku wyboru dowolnej waluty z dostępnych. Jest to najszybsza metoda uregulowania należności za przejazd. W wypadku waluty PLN jest również możliwość skorzystania z modułów płatności szeregu polskich banków jak i za pośrednictwem typowego przelewu bankowego "na konto". Trzeba pamiętać jednak, że konwencjonalny przelew bankowy jest realizowany stosunkowo długo i a sesje bankowe nie odbywają się w dni wolne od pracy i świeta państwowe.

Moduł płatności i sam proces płacenia za bilety autobusowe odbywa się fizycznie poza naszą stroną internetową, a przesyłane dane są zabezpieczone wysoce szyfrowanym algorytmem w ramach protokołu https.

Żadne dane autoryzacyjne kart kredytowych nie są uwidaczniane, przechowywane czy obrabiane w systemie euroTICKET, a obsługa systemu nie ma do nich żadnego dostępu.